Aktywnie z Animą

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na pierwszą  odsłonę  Aktywnego weekendu z Animą podczas których odbędą się ciekawe warsztaty, wykłady czy nawet koncerty.

14 stycznia 2017 roku od godz. 11.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z gimnastyki, jogi , relaksacji czy też warsztatów tworzenia mandali życia.

Tego dnia zapraszamy również na wykład nt. kuchni 5 przemian, który przeprowadzi znakomita Księgarnio-Kawiarnia NALANDA , która również tego dnia przygotuje dla Państwa niezapomniany catering, który będą Państwo mogli zakupić.

 

Na sam koniec zapraszamy na koncert mis i gongów grupy NIBURU PROJECT. Ich główną ideą jest tworzenie na bazie instrumentów archaicznych widowiska muzyczno-relaksacyjnego ( muzykoterapii).  Rodzaj takiego relaksu polega na biernym słuchaniu dźwięków, które z jednej strony wprowadzają w relaks, zaś z drugiej otaczają słuchającego aurą ograniczonych wibracji.  Jest to masaż dźwiękiem (wibracją, rezonansem) na poziomie fizycznym, dogłębnym komórkowym jak i na poziomie ciał subtelnych. Polega na wydobywaniu wibracji z mis i gongów grających oraz innych instrumentów idiofonicznych i aerofonicznych zwanych też archaicznymi. Wibracje te przenoszone są przez drgania powietrza lub bezpośrednio na ciało.

WAŻNE: tego dnia prosimy ze sobą zabrać wygodny strój, ręcznik oraz matę.

 

HARMONOGRAM:

STREFA SZTUKI / tworzenie mandali życia

11.00-14.00 / prowadzenie: Krystyna Szczepaniak

 

STREFA GIMNASTYKI / zdrowy kręgosłup

12.00 – 13.00 / prowadzenie: Zbigniew K. Marzec

 

ZDROWA KUCHNIA / wykład nt. kuchni 5 przemian

14.10 – 15.10 / prowadzenie: NALANDA

 

STREFA JOGI / hatha joga

15:10 – 16:10 / prowadzenie: Zbigniew K. Marzec

 

STREFA RELAKSACJI / techniki relaksacyjne dla początkujących

16:30 – 17:30 / prowadzenie Zbigniew K.Marzec

 

STREFA MUZYKI / koncert Niburu Project

17:30 / koncert mis i gongów tybetańskich

 

 

 

Źródło:

https://www.facebook.com/Nalandia/

https://www.facebook.com/Niburu-Project-148872871849675/