Aktywnie z Animą – edycja walentynkowa

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę Aktywnego Weekendu z Animą. Tym razem jest to specjalna edycja walentynkowa.

Zapraszamy jednak oczywiście nie tylko zakochanych, ale wszystkich, którzy chcą załapać nieco energii i pozytywnych wibracji podczas trwającej właśnie zimy. Tym razem czekają na was: warsztaty Rumby, warsztaty florystyczne i plastyczne, masaż twarzy oraz koncert medytacyjny

15 lutego 2020 roku od godz. 13.00, każdy z was będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych blokach zajęć (z wyjątkiem warsztatów florystycznych – koszt 10 zł).

Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne: 71 351 12 71

HARMONOGRAM:

13:00 -15:30 STREFA TAŃCA / Walentynkowy kurs Rumby
(prowadzenie: Tomasz Niedzielski)

13:00 – 15:30 STREFA SZTUKI / Karty, bileciki, listy miłosne
(prowadzenie: Krystyna Szczepaniak)

15:40 – 18:10 STREFA KWIATÓW / Upominki walentynkowe z kwiatów
(prowadzenie: Anita Ignasiak)

15:40 – 18:10 STREFA RELAKSU / Masaż twarzy
(prowadzenie: Katarzyna Stankiewicz)

18:20 – 19:30 STREFA MUZYKI / Koncert medytacyjny
(prowadzenie: duet Prasad)

Opis zajęć:

Walentynkowy kurs Rumby

Mówi się, że taniec zbliża ludzi. Nie ma lepszego dnia na przekonanie się, że to powiedzenie jest jak najbardziej prawdziwe. Taniec to nie tylko połączenie ciał dwóch osób, lecz również wspólne przeżywanie emocji i ruch do nastrojowej muzyki, która wprowadza nas w szczególny klimat. Dajcie sobie szanse na poczucie tego w Walentynki. Zapraszamy Was na kurs tańca w szczególnej atmosferze miłości i namiętności, na którym oprócz nauki kroków będziecie mieli okazję do zbliżenia się do siebie.

Karty, bileciki, listy miłosne

Z okazji Walentynek uczestnicy zajęć będą mogli przygotować własnoręczne upominki dla bliskich osób. Od kartek poprzez bileciki i liściki.

Upominki walentynkowe z kwiatów

Z okazji Walentynek zapraszamy do własnoręcznego przygotowania upominków z kwiatów. Róża, goździk, gerbera w sercu lub serduszku to tylko jedna z propozycji. Innych pomysłów na razie nie zdradzimy.

Masaż twarzy

Masaż jest oparty na technikach masażu klasycznego, ma przede wszystkim działanie relaksujące i odprężające. Powoduje zmniejszenie napięcia mięśni twarzy, mechaniczne oddziaływanie na tkankę zwiększa ukrwienie skóry, sprzyja usunięciu martwego naskórka. Dodatkowo zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas tego odmładzającego zabiegu pracujemy nad poprawą sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy i zapewnia jej dużo zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd.

Koncert medytacyjny

Na sam koniec zapraszamy wszystkich na koncert medytacyjny. Będzie to magiczna podróż do swojego wewnętrznego Wszechświata przy dźwiękach instrumentu i wokalu męskiego. Wypocznij, rozluźnij się i udaj w głąb swojego jestestwa.

Zapraszamy wszystkich zakochanych i nie tylko!