Aktywnie z Animą – CZERWIEC

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty sportowe oraz artystyczne, a nawet koncerty.

24 czerwca 2017 roku od godz. 09.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych  zajęciach z gimnastyki, linorytu, mydlarstwa, tańca czy relaksacji.

UWAGA:  Obowiązują zapisy mailowe pod adresem: aktywnie@klubanima.pl  na wszystkie zajęcia! W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska, zajęć na które chcą zostać Państwo zapisani oraz numeru kontaktowego – warunek konieczny!

WAŻNE:

*tego dnia prosimy ze sobą zabrać wygodny strój, ręcznik oraz matę.

** Z przyczyn bezpieczeństwa podczas „koncertu mis kryształowych” na sali nie mogą znajdować się:

– kobiety w ciąży,

– osoby z epilepsją,

– osoby z rozrusznikiem serca.

 

Przypominamy również, że wszystkie warsztaty oraz koncerty są przeznaczone dla osób pełnoletnich!

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

 

                                     

HARMONOGRAM:

STREFA GIMNASTYKI/ wzmacnianie gorsetu mięśniowego kręgosłupa

9.00 – 10.00/ prowadzenie: Zbigniew K.Marzec

 

STREFA SZTUKI/ warsztaty z linorytu ( kontynuacja)

10.15 – 12.15/ prowadzenie: Krystyna Szczepaniak

 

STREFA TAŃCA/  radość w tańcu

12.30 – 14.30/ prowadzenie: Regina Wolska

   

STREFA SZTUKI  / warsztaty mydlarskie

14.45 – 16.15/ prowadzenie:  Time4Progress

 

STREFA RELAKSACJI/ głęboka relaksacja

16.45 – 18.15/ prowadzenie:  Zbigniew K.Marzec

 

STREFA MUZYKI / koncert mis kryształowych

18.30/ prowadzenie: Robert Noble i EosCris

 

 

 

OPIS ZAJĘĆ:

Warsztaty taneczne – Warsztaty skierowane do osób, które chcą spędzić radosny czas  spotkania z tańcem, muzyką, innymi ludźmi. Nie trzeba mieć żadnych doświadczeń tanecznych, nie ważny wiek, płeć. Jeśli chcesz się wyciszyć lub nabrać energii życiowej, przyjdź ! Poczujesz wewnętrzną siłę, radość i Twoje nieznane możliwości.

W programie tańce z całego świata (czasem zaskakująco proste), relaks z piękną muzyką, zabawa z rekwizytami, m.in. z kolorowymi chustami.

Zajęcia prowadzi: Regina Wolska

 

Warsztaty z linorytu– podczas warsztatów poznany kolejną technikę graficzną, którą jest linoryt. Podczas zajęć każdy z uczestników, sam stworzy swoją niepowtarzalną grafikę, wykona odbitki oraz odbicie na prasie drukarskiej pod czujnym okiem instruktora. Do dyspozycji uczestników będą bawełniane torby. Można ze sobą zabrać również swoje inne materiały w celu naniesienia na nie swoich grafik.

Zajęcia poprowadzi Krystyna Szczepaniak

 

Zajęcia z gimnastyki – Dbanie o kręgosłup nie tylko wpływa na jakość życia, ale również zapobiega powstawaniu ewentualnych urazów i stanów bólowych tego miejsca. Jednym z istotnych elementów, który odpowiedzialny jest za dobry stan kręgosłupa, są silne i sprawne włókna mięśniowe położone w jego sąsiedztwie. Wyrazem troski o własny kręgosłup powinny więc być regularne ćwiczenia angażujące właśnie te mięśnie.

Zajęcia prowadzi Zbigniew K.Marzec

 

Warsztaty mydlarskie:  W trakcie warsztatów uczestnicy tworzą własne mydełka glicerynowe, poznają podstawy tworzenia receptur kosmetyków, dobierają składniki, kształt, kolor i zapach. Dodatkową atrakcją jest zatapianie różnych składników (suszone zioła, kwiaty, brokat, ziarna kawy. Po wykonaniu mydełka uczestnicy mogą je zapakować jako prezent dla siebie lub bliskiej osoby Warsztaty prowadzone są przez doświadczone osoby z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wszystkie używane składniki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz atesty

Zajęcia prowadzi: Time4Progress

 

 

Warsztaty z technik relaksacyjnych – są formą autoterapii i wspomagają leczenie bezsenności, redukowanie stresu, objawów depresji, lęku, bólów głowy. Umiejętne ich stosowanie wspomaga również efektywny odpoczynek. Stres, zmęczenie i brak energii, przepełniający nas smutek, lęk, złość, poczucie winy i inne negatywne emocje, to problemy, które dotykają każdego z nas. Niemożliwe jest ich całkowite wyeliminowanie, jednak możemy nauczyć się jak sobie z nimi poradzić i w jaki sposób stać się dla innych, a przede wszystkim dla siebie inspiracją samorozwoju oraz wzbogacania swojego świata. Techniki relaksacyjne, to świetny sposób, aby poradzić sobie ze stresem, który towarzyszy nam każdego dnia, szczególnie w pracy.  Relaks, to nie tylko spokój, ale również proces, który zmniejsza skutki wpływające na nasz umysł i ciało. W natłoku obowiązków, techniki relaksacyjne powinny być nieodzownym elementem życia każdego człowieka.

Zajęcia prowadzi Zbigniew K.Marzec

 

 

Na sam koniec zapraszamy wszystkich na koncert mis kryształowych w wykonaniu duetu: Robert Noble oraz EosCris

Robert Noble – Jego przygoda z rozwojem świadomości trwa odkąd pamięta. Od zawsze interesował go wszelkie tematy ezoteryczne i duchowe.  Pragnąc pozyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania rozpoczął praktykę eksterioryzacji zwanej w skrócie OOBE. Po kilku latach praktyki napisał książkę OOBE. Drugie życie poza ciałem, w której zawarł najważniejsze informacje pozwalające uzyskiwać ten stan. Czując silną potrzebę podzielenia się swoją wiedzą wydał drugą książkę pt. OOBE. Ścieżka Serca. W niej zawarł najważniejsze wątki związane z Jego osobistym rozwojem duchowym. 

 

Eos Cris –  Odkąd pamięta zawsze kierowała się sercem. Pomimo młodego wieku, nabyła wiele doświadczeń z różnych dziedzin życia. Dzięki temu mogła to wykorzystać w pracy z drugim człowiekiem. Była i jest otwarta na ludzi, dzięki czemu z każdym potrafi się porozumieć. Lubi taniec spontaniczny, pływanie zawsze było Jej pasją, jazda na rowerze, rolkach również należy do Jej ulubionych zajęć „poza lekcyjnych”.   Kocha  przyrodę, lubi chodzić na boso po trawie.. Kontakt z muzyką miała od dziecka, jest samoukiem gry na gitarze, grała na flecie:)  Nie jest Jej obcy tarot, numerologia, kalendarz majów, tematy takie jak, życie po życiu, życie przed życiem, wędrówka dusz itp, itd.

Razem z Robertem bardzo  dobrze się uzupełniają, i dzięki temu mogą w pełni pomagać innym na ścieżce rozwoju świadomości. Wspólnie zajmują się masażem energetycznym. Organizują Warsztaty Mocy, gdzie ludzie mogą wydobyć z siebie swoją wewnętrzną moc. Wspólnie z Robertem mówią, że nikt nie potrzebuje nauczycieli aby odkryć swoją wewnętrzną moc! Każdy ma ją w swoim sercu, wystarczy po nią sięgnąć!