Aktywnie z Animą 28.04

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę Aktywnego weekendu z ANIMĄ, podczas którego odbędą się ciekawe warsztaty ruchowe oraz artystyczne, a także koncert.

28 kwietnia 2018 roku od godz. 12:00 każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach – oferta jest bardzo różnorodna. Na warsztatach plastycznych będzie można wykonać KWIAT  Z FOAMIRANU  –  aksamitnego tworzywa sztucznego, które pod wpływem ciepła  można elastycznie formować. Dla tych, którzy chcą się po prostu rozerwać, a przy okazji trochę „pogłówkować” –  MAFIA, czyli fabularyzowana gra towarzyska. Zabawa ta jest psychologiczną rozgrywką pomiędzy grupami – „światem przestępczym”, czyli MAFIĄ, a także bogu ducha winnymi „obywatelami” MIASTA. Nie zabraknie również czegoś specjalnego, dedykowanego ŚWIEŻO UPIECZONYM MAMOM*! To właśnie dla nich i ich małych pociech odbędą się warsztaty FITNESS, podczas których MAMY zatańczą ze swoimi BRZDĄCAMI. Po zajęciach ruchowych zapraszamy na wykład, którego tematem będzie ROZEJŚCIE MIĘŚNI PROSTYCH BRZUCHA. Zarówno zajęcia ruchowe, jak i teoretyczne poprowadzi Aleksandra Zemlak –  uznana i doświadczona fizjoterapeutka uroginekologiczna. Wieczorem odbędzie się zaś SPECJALNY KONCERT MEDYTACYJNY. Na scenie ANIMY powitamy VIMANA MUKTI w koncercie: KUNDALINI  TRAVEL. Zespół zabierze nas w podróż po starożytnych mantrach przez czakramy kundalini. Serdecznie polecamy fanom wschodnich wibracji.

 

UWAGA!   Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy mailowe pod adresem: aktywnie@klubanima.pl! W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy zajęć, na które chcą zostać Państwo zapisani oraz numeru kontaktowego – to warunek konieczny!

WAŻNE:

*Dzieci muszą  być pomiędzy 3 a 12 miesiącem życia.
Rzeczy potrzebne na zajęcia dla Mam podczas warsztatów Fitness:
Woda, zabawka i kocyk dla dziecka, buty na zmianę i chusta do noszenia dziecka. Prosimy aby maluchy nie były najedzone ani opite. : )

Przypominamy również, że wszystkie warsztaty oraz koncerty są przeznaczone dla osób pełnoletnich!

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

 HARMONOGRAM:

Strefa Fitness | – TANIEC Z BRZDĄCEM W CHUŚCIE – zajęcia dla mam i dzieci (3 -12 miesiąc) prowadzenie: Aleksandra Zemlak |  godz. 12:00- 13:00

Strefa Sztuki | – KWIAT Z FOAMIRANU – zajęcia plastyczne
 prowadzenie: Sabina Żukowska | godz. 13:00 – 15:00

Strefa Wiedzy | –  ROZEJŚCIE MIĘŚNI PROSTYCH BRZUCHA  – wykład dla kobiet
prowadzenie: Aleksandra Zemlak | godz. 13:15 – 14:15

Strefa Gier | – MAFIA – rozgrywka psychologiczna – fabularna gra towarzyska
prowadzenie: Mateusz Brodowski | godz. 15:15 – 17:30

Strefa Muzyki | – KONCERT MEDYTACYJNY KUNDALINI  TRAVEL – podróż w starożytne mantry przez czakramy kundalini.

 prowadzenie: VIMANA MUKTI | godz. 18:00 – 19:00