Aktywnie z Animą – 27.04.2019r.

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego Weekendu z Animą, podczas którego odbędą się wykłady nt. świadomości, zdrowego odżywiania, warsztaty florystyczne, warsztaty plastyczne oraz koncert gongów.

27 kwietnia 2019 roku od godz. 10.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych blokach zajęć (z wyjątkiem warsztatów florystycznych – koszt 30 zł).

Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne: 71 351 12 71

 

HARMONOGRAM:

10:00 -12:30 STREFA MOWY/ Droga do świadomej wolności
(prowadzenie: Zbigniew K. Marzec)

12:40 – 14:40 STREFA ZDROWIA /Co jeść i jak jeść, aby odżywić swoje ciało
(prowadzenie: Iwona Kucharska)

14:50 – 16:50 STREFA SZTUKI /Malowanie intuicyjne
(prowadzenie: Krystyna Szczepaniak)

17:00 – 19:00 STREFA KWIATÓW/Wianki i wianuszki
(prowadzenie: Anita Ignasiak)

19:10 – 20:10 STREFA MUZYKI/ Koncert mis i gongów
(prowadzenie: Agata Białoszewska)

Opis zajęć:

Wykład: Droga do świadomej wolności

Wykład poświęcony będzie drodze do świadomej wolności, prowadzącej do uwolnienia i pozbycia się negatywnej sfery emocji. Nauczymy się inaczej patrzeć na życie.

 

Wykład: Droga do świadomej wolności

Na spotkaniu dowiecie się:

– co jeść i jak jeść, aby odżywić swoje ciało

– jakich produktów unikać

– jak wybierać to, co Ci służy

– jak nauczyć się uważności, aby zjadać tyle, ile potrzebuje Twój organizm

 

Malowanie intuicyjne

Koniec zimy! Obudź siebie i swą wyobraźnię. Uwolnij swe pokłady uśpionej intuicji oraz wewnętrznej ekspresji. A dla przemęczonych codziennością – pozwoli wyciszyć umysł i uspokoić ciało. Wyrażanie siebie poprzez kolory, gest, formę daję niesamowite efekty dla ducha.

Równowaga ducha równa się zdrowe ciało. Malarstwo intuicyjne jest swoistą – terapią przez sztukę.Sztuka, również odwieczną potrzebą człowieka robienia czegoś własnymi rękami. Do dyspozycji będą mieli państwo małe blejtramy, farby i pędzle. Wszystkie prace można zabrać do domu.

 

Wianki i wianuszki

Zbliża się okres Komunii Św. i Noc Świętojańska. Jest to czas, w którym pleciemy wianki, dlatego my nauczymy się, jak je robić. 

 

Koncert – misy i gongi tybetańskie

Na sam koniec zapraszamy wszystkich na koncert mis i gongów w wykonaniu Agaty Białoszewskiej, certyfikowanej masażystka dźwiękiem według metody Petera Hessa, która również jest trenerką świadomego oddechu. W trakcie koncertu fala dźwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą podróż w GŁĄB SIEBIE. Wibracje dźwięku mis i gongów tybetańskich jako fala dźwiękowa przenikają głęboko struktury fizyczne każdej komórki ciała i masują je powodując rozluźnienie oraz regeneracje na poziomie o wiele głębszym niż nocny odpoczynek.