Aktywnie z Animą 21 marca

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

21 marca 2020 roku od godz. 12.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w zajęciach rozwojowych, artystycznych, relaksacyjnych i nie tylko. A na sam koniec jak zawsze zapraszamy na niesamowity koncert  mis i gongów tybetańskich.

UWAGA:  Obowiązują zapisy na wszystkie zajęcia!

WAŻNE:  Wstęp na niektóre zajęcia jest płatny!  Opłatę wnosimy wraz z zapisaniem się na dane warsztaty!

Opłaty można dokonywać we Wrocławskim klubie Anima, bądź przelewem na numer konta: PKO :56 1020 5226 0000 6902 0416 0511 W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko oraz rodzaj warsztatów.

 

Przypominamy również, że wszystkie warsztaty oraz koncerty są przeznaczone dla osób pełnoletnich!

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

 

HARMONOGRAM:

STREFA SZTUKI/ Ozdoby Wielkanocne (wianek oraz ozdoby na drewnie)

12.00 – 15.00 |  prowadzenie: Kinga Pawłowska Bondrow

Wstęp: 20zł

 

 STREFA TAŃCA /  Rozhulaj biodra na wiosnę (Warsztat hawajskiego tańca Hula)

14.00 – 16.00/ prowadzenie: Daria Bidzińska- Rosłońska

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA SZTUKI/ Wiosenne malowanie na szkle

16.15 – 17.15/ prowadzenie: Oszkloona

Wstęp: 10 zł

STREFA RELAKSACJI / Głęboka relaksacja

17.30 – 19.00/ prowadzenie: Zbigniew K. Marzec

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA MUZYKI / Koncert medytacyjny ze śpiewem mantr

19.15/ prowadzenie: Roman Felczyński

Wstęp: bezpłatny

 

 

 

Informacje o zajęciach:

STREFA SZTUKI/ Ozdoby Wielkanocne (wianek oraz ozdoby na drewnie) – Warsztaty umożliwią samodzielne wykonanie nietuzinkowych ozdób wielkanocnych. Zaplanowane jest skomponowanie przez uczestników wielkanocnej dekoracji na stół oraz wianka na drzwi. Do wykonania dekoracji zostaną wykorzystane sztuczne kwiaty oraz naturalne materiały takie jak mech, drewno, gałęzie.

 

STREFA TAŃCA /  Rozhulaj biodra na wiosnę (Warsztat hawajskiego tańca Hula) –  HULA to dusza Hawajów wyrażona ruchem. Na warsztacie poznamy: 

– tradycję i znaczenie hawajskich tańców i mele – opowieści,

– podstawowe kroki hawajskiego tańca – poruszymy ciało, przypominając mu o naturalnej

gracji i płynności ruchów, dając mu lekkość i wytrzymałość,

 

– hawajski energetyczny oddech PIKO PIKO – służący wzmocnieniu i regeneracji. 

 

PROWADZNIE: PROWADZENIE ZAJĘĆ:  mgr Daria Bidzińska-Rosłońska
Mistrz Naturopatii, dyplomowana Biomasażystka, Nauczycielka masażu i terapii naturalnych z 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu Kursów, Szkoleń i Wykładów, Instruktor Kino Mana – hawajskiej pracy z ciałem (od 2011r.) wg Aloha International na Hawajach,  Wykładowca w Body Mind Spirit Centrum we Wrocławiu, Absolwentka szkoły Thai Yoga & Healing Art Training Center w Bangkoku, akredytowanej przez Ministerstwo Zdrowia Publicznego i Edukacji w Tajlandii, Uczennica Kumu Susan Pa’iniu Floyd z Aloha International na Hawajach oraz Jody Mountain z Ancient Hawaiian Bodywork, Maui, Hawai’i

https://bodymindspiritcentrum.wordpress.com/o-nas/ 

 

STREFA SZTUKI/ Wiosenne malowanie na szkle – OSZKLOONA to pracownia szkła artystycznego, która mieści się we Wrocławiu przy ul.Ptasiej 9 na Nadodrzu. Prowadzą ją absolwentki wrocławskiej ASP, Wydziału Ceramiki i Szkła: Dorota i Marta. Artystki pracują w technice fusingu i slumpingu oraz tworzą witraże metodą Tiffaniego. Swoją pasją i wiedzą dzielą się z innymi na prowadzonych przez siebie warsztatach. W pracowni powstają wyroby zarówno dekoracyjne jak i użytkowe.
Świat zamknięty w szkle to światło, kolor i forma, której nie można osiągnąć w żadnym innym materiale.

 

 

STREFA RELAKSACJI / Głęboka relaksacja – Zajęcia prowadzone przez Zbigniewa M. Marca, to przede wszystkim lek na stres. Po tych zajęciach każdy poczuje się zrelaksowany i będzie bardzo dobrze spać w nocy.

 

 

STREFA MUZYKI / Koncert medytacyjny ze śpiewem mantr- Zapraszamy do wyruszenia w magiczną podróż do swojego wewnętrznego Wszechświata, przy dźwiękach i słowach uzdrawiających, wznoszących wibracje mantr (hinduskich oraz buddyjskich), a także gongu, mis tybetańskich, bębnów oraz świętych częstotliwości Solfeggio.
Podróż będzie trwała około 1,5 godz.
PROWADZENIE: Roman Felczyński.