8. Festiwal piosenki dziecięcej ANIMKA

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w VIII edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 01 czerwca 2024 roku przy ul. Pilczyckiej 47.

Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci. 

Finalistów w  dwóch kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

– Józefina: wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Była wokalistka zespołu Varius Manx. Finalistka programu „Szansa na sukces” z zespołem Wilki, która piosenką  „Eli lama Sabachtani” wygrała program jak i konkurs Debiutów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej W Opolu w 2017 roku… W listopadzie 2014 pod pseudonimem Lari Lu, wydała debiutancki album studyjny pt. 11.  Od 2022 roku wróciła do korzeni i zaczęła tworzyć pod pseudonimem JÓZEFINA, wydając singiel „Wilcze serce” oraz „Kubański Rum” w 2023.

Agata Skowrońska: polska aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Związana z Teatrem Polskim we Wrocławiu od 2001 roku; od 2004 roku współpracuje także z Grupą Artystyczną Ad Spectatores Pod Wezwaniem Calderóna we Wrocławiu. Laureatka Brązowej Iglicy 2003. 

Ania Kłys – Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest przedstawicielką alternatywnego popu, z którym od dawna eksperymentuje. W 2011 roku Ania wzięła udział w pierwszej edycji programu X-factor, zaś w 2015 roku Ania wzięła udział w programie The Voice of Polnd. Niedawno ukazała się Jej debiutancka płyta „KŁYS01”

 

Na zwycięzców czekają cenne nagrody. 

 

Zgłoszenia                                                 24.05.2024r.

Lista zakwalifikowanych                          28.05.2024r.

Przegląd zakwalifikowanych                    01.06.2024r.

REGULAMIN do pobrania tutaj—>: Regulamin_Animka_2024

Zgłoszenia wysyłamy na adres: animka@klubanima.pl