7 konkurs recytatorski

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza do udziału w 7. konkursie recytatorskim „Dusza mówi, dusza śpiewa”, który odbędzie się 23.03.2017 roku w siedzibie organizatora. Siódma edycja konkursu skierowana jest do szkół podstawowych w dwóch kategoriach: klas IV – VI i klas VII-VIII oraz szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu jest upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, a także rozwijanie wyobraźni twórczej w kierunku wdrażania własnych interpretacji i rozwiązań artystycznych.

UWAGA: Uczniowie Gimnazjum są przypisani do drugiej kategorii konkursu tj. szkoła podstawowa kl.VII – VIII

 

 

UWAGA: Termin zgłoszeń na konkurs zostaje przedłużony do 16 marca do godz. 15.00, zatem wysyłajcie swoje zgłoszenia!

 

W skład jury wchodzą:

Agata Skowrońska – Kartvelishvili: polska aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Związana z Teatrem Polskim we Wrocławiu od 2001 roku; od 2004 roku współpracuje także z Grupą Artystyczną Ad Spectatores Pod Wezwaniem Calderóna we Wrocławiu. Laureatka Brązowej Iglicy 2003.

 

Ewelina Paszke-Lowitzsch: polska aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Związana z Wrocławskim Teatrem Współczesnym od 2000 roku (wcześniej Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie i Teatr Ludowy w Krakowie); wieloletni pedagog w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu.

 

Kamil Król:  polski aktor, lalkarz, absolwent Wydziału Lalkarskiego  Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej W Krakowie, Filia we Wrocławiu, Pracował w Teatrach w Warszawie (Teatr Kamienica, Teatr Baj) od 2015 związany z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu; pedagog w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu.

 

Zgłoszenia:  9.03.2018

Kwalifikacje : 12.03.2018 – Termin przedłużony do 16 marca!

Konkurs : 23.03.2018

 

 

 

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ