7. konkurs plastyczny dla dorosłych pt. „Skąd i dokąd”

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów do udziału w VII edycji konkursu plastycznego dla dorosłych  pt. ”Skąd i dokąd”.

„Skąd i dokąd”- odwieczne pytania zadawane przez każdego z nas. Zachęcamy do zilustrowania tematu wg własnej wizji. Technika prac jest dowolna, o czym mówi regulamin konkursu. Nadesłane materiały zostaną ocenione przez jury, w skład którego wchodzą:

 – Krystyna Szczepaniak – absolwentka Wydziału Malarstwa, Grafiki i Rzeźby ASP w Poznaniu. Zajmuje się wieloma mediami, a w szczególności malarstwem i rysunkiem.  Na swoim koncie ma wiele indywidualnych wystaw, a także zbiorowych.

Jacek Doszyń – Absolwent wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki. Dyplom w pracowni prof. Eugeniusza Geta-Stankiewicza (1990). Specjalizuje się w drzeworycie i sitodruku. W grafice użytkowej koncentruje się na plakacie. Uczestniczył w wielu prestiżowych wystawach i konkursach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest laureatem nagród i wyróżnień.

 – Agata Mikułowska-  ur. w Świnoujściu, od 10-go roku życia mieszka we Wrocławiu. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, ukończyła Wrocławską ASP na Wydziale Malarstwa. Obecnie, od kilkunastu lat prowadzi własną pracownię projektową, zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz, oraz tworzeniem scenografii.

Ilona Agata Brożek – Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom z ceramiki w pracowni prof. Ireny Lipskiej-Zworskiej). Pracownia malarstwa pod kierunkiem prof. Mariana Wołczuka. Jest autorką statuetki DOBRE STRONY dla Wrocławskiego Domu Literatury.

Na zwycięzców czekają nagrody oraz wernisaż ich prac w siedzibie organizatora.

Nadsyłanie prac: 03.06.2022r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 07.06.2022r.

Wręczenie nagród (wernisaż): 11.06.2022r.

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ