7. Festiwal piosenki dziecięcej ANIMKA

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w VII edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 03 czerwca 2023 roku przy ul. Pilczyckiej 47.

Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci. 

Finalistów w  dwóch kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

– Melika – Melika, wokalistka, autorka tekstów, tworząca w nurcie muzyki elektronicznej. Wraz z zespołem wydała dwa albumy „Tales Part One” i „Tales Part Two”W roku 2016 zespół zdobył I miejsce na festiwalu MOICO ENJOY MUSIC jako Muzyczne Odkrycie 2016 r. W roku 2019 Melika została nagrodzona przez Radio Czwórka nagrodą za najlepszy polski tekst. Zagrała na wielu polskich festiwalach oraz supportowała m.in. Margaret, Bovską,  Rebekę.

 

 – Józefina: wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Była wokalistka zespołu Varius Manx. Finalistka programu „Szansa na sukces” z zespołem Wilki, która piosenką  „Eli lama Sabachtani” wygrała program jak i konkurs Debiutów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej W Opolu w 2017 roku… W listopadzie 2014 pod pseudonimem Lari Lu, wydała debiutancki album studyjny pt. 11.  Od 2022 roku wróciła do korzeni i zaczęła tworzyć pod pseudonimem JÓZEFINA, wydając singiel „Wilcze serce” oraz „Kubański Rum” w 2023.

 – Justyna Krysiak: wokalistka, malarka i grafik. Swoją drogę muzyczną rozpoczęła z rockowym zepole Vena Valley, w którym wykonywała autorską muzykę zespołu, pisała teksty oraz dbała o jego wizerunek.Wraz z zespołem Vena Valley zadebiutowała płytą Playground, nagrała również kilka singli, które zostały docenione w branżach muzycznych i wydane w szanowanych wytwórniach mi.in Universal Music Polska.

 

Na zwycięzców czekają cenne nagrody. 

 

Zgłoszenia                                                 26.05.2023r.

Lista zakwalifikowanych                          30.05.2023r.

Przegląd zakwalifikowanych                    03.06.2023r.

REGULAMIN do pobrania tutaj—>: Animka_2023

Zgłoszenia wysyłamy na adres: animka@klubanima.pl