6 konkurs recytatorski

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza do udziału w 6 konkursie recytatorskim „Dusza mówi, dusza śpiewa„, który odbędzie się 18.03.2017 roku w siedzibie organizatora. Szósta edycja konkursu skierowana jest do szkół podstawowych (kl. IV – VI),  gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, a także rozwijanie wyobraźni twórczej w kierunku wdrażania własnych interpretacji i rozwiązań artystycznych.

 

W skład jury wchodzą:

– Agata Skowrońska – Kartvelishvili: polska aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Związana z Teatrem Polskim we Wrocławiu od 2001 roku; od 2004 roku współpracuje także z Grupą Artystyczną Ad Spectatores Pod Wezwaniem Calderóna we Wrocławiu. Laureatka Brązowej Iglicy 2003.

– Rafał Kronenberger: Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.  Współpracowała m.inn. z Teatrem im. A. Mickiewicza w Częstochowie, Teatrem Nowym w Łodzi, a także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Od 2006 roku związany z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Aktor teatralny, filmowy, a także reżyser teatralny.  Na swoim koncie posiada nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za najlepszą męską kreację aktorską w 2010 r. na Dolnym Śląsku.

– Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska : absolwentka PWST we Wrocławiu. Aktorka zarówno filmowa, jak i teatralna. Związana z teatrem Ad Spectatores we Wrocławiu.

 

 

Zgłoszenia:  10.03.2017

Kwalifikacje : 14.03.2017

Konkurs : 18.03.2017

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ