6. Festiwal piosenki dziecięcej ANIMKA

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w VI edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 04 czerwca 2022 roku przy ul. Pilczyckiej 47.

Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci. 

Finalistów w  dwóch kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

– Melika – Melika, wokalistka, autorka tekstów, tworząca w nurcie muzyki elektronicznej. Wraz z zespołem wydała dwa albumy „Tales Part One” i „Tales Part Two”W roku 2016 zespół zdobył I miejsce na festiwalu MOICO ENJOY MUSIC jako Muzyczne Odkrycie 2016 r. W roku 2019 Melika została nagrodzona przez Radio Czwórka nagrodą za najlepszy polski tekst. Zagrała na wielu polskich festiwalach oraz supportowała m.in. Margaret, Bovską,  Rebekę.

 

Ania Kłys – Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest przedstawicielką alternatywnego popu, z którym od dawna eksperymentuje. W 2011 roku Ania wzięła udział w pierwszej edycji programu X-factor, zaś w 2015 roku Ania wzięła udział w programie The Voice of Polnd. Niedawno ukazała się Jej debiutancka płyta „KŁYS01”

 – Justyna Krysiak: wokalistka, malarka i grafik. Swoją drogę muzyczną rozpoczęła z rockowym zepole Vena Valley, w którym wykonywała autorską muzykę zespołu, pisała teksty oraz dbała o jego wizerunek.Wraz z zespołem Vena Valley zadebiutowała płytą Playground, nagrała również kilka singli, które zostały docenione w branżach muzycznych i wydane w szanowanych wytwórniach mi.in Universal Music Polska.

 

Na zwycięzców czekają cenne nagrody. 

 

Zgłoszenia                                                 27.05.2022r.

Lista zakwalifikowanych                          30.05.2022r.

Przegląd zakwalifikowanych                    04.06.2022r.

REGULAMIN: Regulamin_festiwalu_ANIMKA

Zgłoszenia wysyłamy na adres: animka@klubanima.pl