Reni Jusis „Je suis Reni” – Koncert z okazji Dnia Kobiet

 

5 marca 2023r. o godzinie 18.00 przy ul. Pilczyckiej 47, zagra u nas koncert Reni Jusis z klimatycznym i niezwykle pięknym repertuarem piosenki francuskiej „Je suis Reni”.

Reni Jusis romansuje z francuską piosenką od wielu już lat. „Je suis Reni” zabiera nas w prawdziwą podróż w czasie. Piosenki z lat 60 – tych, 70 – tych, największe popkulturowe hity, które nie tracą na popularności, mimo upływu lat. Dodatkowo – można na płycie usłyszeć autorski utwór „Lawenda”, którego tekst powstał we współpracy z Barbarą Wrońską. Zaproszenie do wspólnych nagrań przyjęli również Łukasz Garlicki i Piotr Witkowski, towarzysząc Reni Jusis w czterech utworach.

 

CENA BILETÓW: 90zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

Kilka słów o artystce:

Reni Jusis – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Reni Jusis jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce. Ma na swoim koncie 7 płyt studyjnych, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Michałem Urbaniakiem , Urszulą Dudziak, Ewą Bem i Marcinem Pospieszalskim. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi. Po odważnym, eksperymentalnym krążku „BANG!” sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powraca z ultra tanecznym nowym albumem zatytułowanym „ĆMA”, będący kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości. 2020 rok w karierze Reni Jusis stoi pod znakiem projektu „Je suis Reni – francuska przygoda Reni Jusis”.