XI Konkurs Muzyczny „Jeszcze wiruje Twoja płyta – Krzysztof Krawczyk”

XI Konkurs Muzyczny „Jeszcze wiruje Twoja płyta- Krzysztof Krawczyk

Finał konkursu odbędzie się 10 czerwca o godz. 11:00 w Klubie ANIMA.

Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież:

  • Szkoły podstawowe- klasy 4-6
  • Szkoły podstawowe- klasy 7-8
  • Szkoły ponadpodstawowe

JURY:

Ania Wyszkoni– To jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień. W 2021 roku Ania obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. W 1996 dołączyła do zespołu Łzy a jej medialna  kariera rozpoczęła się po zwycięstwie w programie „Szansa na sukces”. Jej solowe albumy „Pan i Pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. Pochodzący z ostatniej płyty album „Nie chcę Cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata 2018. 

Justyna Różewicz-Suszczyńska– wokalistka, trenerka wokalna i kompozytorka. Współautorka muzyki do spektakli teatralnych: Xero24, Fryderyk i Mole, Polowanie na MOL-e, 255 dni i Błękitny Pies; słuchowisk Corcoran i Zazul (na podstawie Dzienników Gwiazdowych Stanisława Lema) oraz 255 dni  wyemitowanych na antenie Radia Wrocław. Laureatka VI edycji konkursu Szklana Kropla w kategorii Kobieta Przyszłości. Finalistka XII Ogólnopolskiego Konkursu piosenek Grzegorza Ciechowskiego oraz laureatka nagrody fanklubu Republika Marzeń za interpretację utworu Nieustanne tango. Zaangażowana w autorski projekt Justyna Różewicz & Art-Sound Band.

Monika Kijek– Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku wydział Wokalno-aktorski specjalność MUSICAL. Otrzymała również tytuł pedagoga kończąc Studium Pedagogiczne na tej samej uczelni. Wcześniej zdobyła dyplom w Krakowie po aktorskiej szkole „LartStudio*”. Występowała na deskach teatrów dramatycznych i musicalowych w całej Polsce oraz za granicą, koncertowała za granica między innymi w Holandii, Niemczech i Szwecji. Uczestniczka programu „X Factor”a także aktorka dubbingowa. Od 2019 prowadzi roku poznański oddział Studia Piosenki METRO. Certyfikat jako trener wokalny otrzymała po odbyciu szkolenia u Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy.

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia: REGULAMIN.Jeszcze wiruje Twoja Płyta

Nagranie do kwalifikacji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 6 czerwca.