4 Festiwal piosenki dziecięcej ANIMKA

 Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w IV edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 26 maja 2018 roku przy ul. Pilczyckiej 47. Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci. Finalistów w  dwóch kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

– Dominika Muzykant: dyplomowana pianistka, wokalistka jazzowa. Współpracowała z wieloma muzykami w różnych projektach. Bierze udział w wielu festiwalach i warsztatach muzycznych prowadzonych przez np. Kenny Garretta, Kubę Badacha czy Lorę Szafran. Zaangażowana w projekt UNICAT.

 

Bartek Bednarek: multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor.Na scenie pojawił się do tej pory wśród artystów z róznych gatunków muzycznych i części Świata: Ana Andrzejewska, Aga Dyk (Brathanki), Agata Dziarmagowska, Iga Kozacka,Ania Świątczak (Ich Troje), Piotrek Rubik (LemOn) Marta Bijan, Bernard Maseli, Arek Skolik, Anthimos Apostolis Frank Parker, K.C.Nwokoye, Thom Cross, Vena Valley, Rootzmans i wielu innych. Jako kompozytor współpracował z czołowymi producentami muzycznymi : Andrzej Karp/Izabelin Studio, Tomasz Bonarowski, Marcin Bors/Fonoplastykon, Jan Kidawa, Black Kiss Records, Michał Rosicki/MAQ Records, Chris Aiken – co zaowocowało dotarciem jego twórczości do stacji radiowych w Polsce, Wielkiej Brytanii i USA a także na półki sklepowe w formie kilkunastu różnych wydań fonograficznych. Ogromny wpływ na stylistykę i poczucie estetyki grania mieli: Marcus Miller, Hadrien Feraud, Garry Willis i Miles Davies

 

 – Justyna Krysiak- Górecka: wokalistka, malarka i grafik. Swoją drogę muzyczną rozpoczęła z rockowym zepole Vena Valley, w którym wykonywała autorską muzykę zespołu, pisała teksty oraz dbała o jego wizerunek.Wraz z zespołem Vena Valley zadebiutowała płytą Playground, nagrała również kilka singli, które zostały docenione w branżach muzycznych i wydane w szanowanych wytwórniach mi.in Universal Music Polska.W między użyczala swojego głosu w chórkach zespołu „Modern Talking” i „Formacji Nieżywych Schabów”. Obecnie wraz z Multiinstrumentalistą Bartkiem Bednarkiem nagrywa płytę w studio Black Kids Records, której wydanie planowane jest na 2018r.

 

Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

 

 

Zgłoszenia                                                 18.05.2018r.

Lista zakwalifikowanych                          21.05.2018r.

Przegląd zakwalifikowanych                    26.05.2018r.

 

Zgłoszenia wysyłamy na adres: animka@klubanima.pl

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ