3 festiwal piosenki dziecięcej ANIMKA

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w III edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 3 czerwca 2017 roku przy ul. Pilczyckiej 47.

 

Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci.

 

Finalistów w  dwóch kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

– Anna Józefina Lubieniecka: wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Była wokalistka zespołu Varius Manx. Finalistka programu „Szansa na sukces” z zespołem WILKI, która piosenką  „Eli lama Sabachtani” wygrała program jak i konkurs Debiutów KRAJOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ W OPOLU w 2007 roku.. Od 2014 roku występuje pod pseudonimem Lari Lu, wydając debiutancki krążek zatytułowany „11”.

Artur Bogusławski: pianista, muzyk wszechstronny, współtwórca projektu United States of Beta. W latach 2008-2010 był kierownikiem muzycznym programu „Mini Szansa” do której również wyprodukował czołówkę muzyczną. Na co dzień współpracuje z wieloma muzykami jako główny pianista.

 – Justyna Krysiak- Górecka: Wokalistka zespołu Vena Valley od 2003 roku.  Na swoim koncie ma wydany album „Playground”, EP„Tanellis” oraz kilka składanek w tym “A Polish Tribute To The Sisters of Mercy” czy V/A “4Fun Tv 100 % Muzy”.  W sierpniu 2008 roku wokalistka  gościnnie wystąpiła na Festiwalu w Sopocie z takimi gwiazdami jak Thomas Anders (MODERN TALKING) oraz FORMACJĄ NIEŻYWYCH SCHABUFF.
Razem z zespołem  Vena Valley wygrała  konkursu „NOKIA STUDIO GARAŻ” oraz  wyróżnienie na festiwalu Grzegorza Ciechowskiego za wykonanie i nowy aranż piosenki „MAMONA”.

 

Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

 

 

Zgłoszenia                                                 26.05.2017r.

Lista zakwalifikowanych                          29.05.2017r.

Przegląd zakwalifikowanych                    03.06.2017r.

 

Zgłoszenia wysyłamy na adres: animka@klubanima.pl

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ