17 konkurs Plastyczny – konkurs

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XVII edycji konkursu plastycznego pt. ”Przedświąteczne tu i tam”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży nt. nadchodzących świąt. Udział w nim mogą wziąć Przedszkolaki w wieku od 3 do 5 lat, uczniowie Szkół Podstawowych ( kl. 0–VI ), Gimnazjaliści (I-III) oraz uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych (I-IV). Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych z Ośrodków Kultury oraz osoby indywidualne, które nie ukończyły 20-tego roku życia. Technika prac jest dowolna o czym mówi regulamin konkursu. Nadesłane materiały zostaną ocenione przez jury w skład którego wchodzą:

 

 – Krystyna Szczepaniak – absolwentka Wydziału Malarstwa, Grafiki i Rzeźby ASP w Poznaniu. Zajmuje się wieloma mediami, a w szczególności malarstwem, rysunkiem.  Na swoim koncie ma wiele indywidualnych wystaw, a także zbiorowych.

Jacek Doszyń – Absolwent wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki.
Dyplom w pracowni prof. Eugeniusza Geta-Stankiewicza (1990). Specjalizuje się w drzeworycie i sitodruku. W grafice użytkowej koncentruje się na plakacie. Uczestniczył w wielu prestiżowych wystawach i konkursach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest
laureatem nagród i wyróżnień.

Agata Mikułowska: ur. w Świnoujściu, od 10-go roku życia mieszka we Wrocławiu. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, ukończyła Wrocławską ASP na Wydziale Malarstwa. Obecnie, od kilkunastu lat prowadzi własną pracownię projektową, zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz, oraz tworzeniem scenografii. 

Jury wybierze finalistów w pięciu kategoriach wiekowych wg .podanego w regulaminie kryterium ocen. Na zwycięzców czekają nagrody oraz wernisaż ich prac w siedzibie organizatora.

 

Nadsyłanie prac: 09.12.2016 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 12.12.2016 r.

Wręczenie nagród (wernisaż): 17.12.2016 r.

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia