Aktywnie z Animą – 18 maja 2019r.

 

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

18 maja 2019 roku od godz. 12.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w zajęciach rozwojowych, florystycznych, relaksacyjnych i nie tylko. Odbędzie się również ciekawy warsztat dot. mocy olejków eterycznych.   A na sam koniec jak zawsze zapraszamy na niesamowity koncert  mis i gongów tybetańskich.

UWAGA:  Obowiązują zapisy na wszystkie zajęcia!

WAŻNE:  Wstęp na niektóre zajęcia jest płatny!  Opłatę wnosimy wraz z zapisaniem się na dane warsztaty!

Opłaty można dokonywać we Wrocławskim klubie Anima, bądź przelewem na numer konta: PKO :56 1020 5226 0000 6902 0416 0511 W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko oraz rodzaj warsztatów.

 

Przypominamy również, że wszystkie warsztaty oraz koncerty są przeznaczone dla osób pełnoletnich!

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

 

HARMONOGRAM:

STREFA ROZWOJU/ „Jak nasze myśli wpływają na jakość życia”

12.00 – 15.00 |  prowadzenie: Helena Borys

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA FLORYSTYKI/  „Rosamelia, czyli róża inaczej”

12.00 – 14.00/ prowadzenie: Anita Ignaczak

Wstęp: 30zł

 

STREFA SZTUKI/ Mydła naturalne

15.00 – 16.00/16:30 prowadzenie: Ewa Korzeniowska

Wstęp: 10zł

 

STREFA RELAKSACJI / Głęboka relaksacja

15.30 – 17.00 prowadzenie: Zbigniew K. Marzec

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA RELAKSU/  Terapeutyczna moc olejków eterycznych

16.30 – 18.00/ prowadzenie: Kasia Stemplewska

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA MUZYKI / koncert mis i gongów tybetańskich

18.15/ prowadzenie: Agata Białoszewska

Wstęp: bezpłatny

 

Kilka słów o warsztatach:

STREFA ROZWOJU/ „Jak nasze myśli wpływają na jakość życia”

Kiedy słyszysz zdanie zaczynające się od słów: „To jest” albo „Ja jestem”, masz do czynienia z PRZEKONANIEM, czyli z teorią, przypuszczeniem, któremu ktoś nadał jakieś znaczenie i uwierzył, że to absolutna prawda 🙂

Przekonania to nasz utrwalony sposób myślenia o sobie i otaczającej rzeczywistości. To one decydują o naszej postawie życiowej. O tym, co jest dla nas możliwe, a co zupełnie nie do pomyślenia. Podejmowane działania oraz ich brak wynikają z tego, co na dany temat myślimy. Szczególnie silne są tutaj myśli typu: „to się nie uda, to trudne, to nie dla mnie”, itp.

Za tym, co myślimy i w co wierzymy, często stoją życiowe doświadczenia, jednak na ogół wynika to z odziedziczonych wzorców, które stają się naszymi prawdami. I nie ma w tym nic złego, jeśli tylko posiadane przekonania wspierają Cię w osiąganiu Twoich celów i życiu, takim jak chcesz.

Jednak przekonania mogą również stać na drodze do realizacji Twoich pragnień i spełnienia. Z tego powodu zmiana przekonania, czyli sposobu myślenia na dany temat, może diametralnie zmienić Twoje działania, a w efekcie jakość życia 🙂

 

Podczas spotkania przyjrzymy się temu, co myślimy o sobie, o świecie, i o tym, co jest dla nas możliwe.

Sprawdzimy, czy te posiadane przekonania nas wspierają, czy może ograniczają i powodują, że nie osiągamy spodziewanych rezultatów.

Nauczymy się również, jak zadbać o wspierające nas myśli, tak aby w ich wyniku czuć się, tak jak byśmy chcieli się czuć.

 

Opis prowadzącej:

Helena Borys

Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy i Trener Rozwoju Osobistego.

Ukończyła 1,5 roczną Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu oraz wiele innych kursów i szkoleń, w tym 4 miesięczny kurs „NVC w relacjach zawodowych”

Posiada 11 letnie doświadczenie w pracy z projektami i zarządzaniem zespołem.

Uważa, że jedną z podstawowych i najważniejszych kompetencji jest komunikacja. Relacja z innym człowiekiem zawsze zaczyna się od nas i od tego, jak się porozumiewamy. Skuteczna komunikacja to sztuka, która wymaga pewnych umiejętności – bo gdy to robimy dobrze, budujemy z innymi wyjątkowe i trwałe relacje.

Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Wspiera w odkrywaniu osobistej definicji szczęścia poprzez zrozumienie, co jest dla nas najważniejsze. Jest najlepszym dowodem na to, że coaching działa. Po 11 latach pracy w korporacji postawiła na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji. Pomogło jej w tym pozbycie się ograniczających przekonań: „co mogłabym robić innego”, „praca jest tylko pracą i nie musi dawać satysfakcji”. Obecnie w dokonaniu takich zmian pomaga osobom, które chcą wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie i które szukają w nim czegoś więcej.

 

STREFA SZTUKI/ Mydła naturalne

Mydła będą robione z bazy glicerynowej wolnej od SLES, SLS- Czarne mydło afrykańskie, Marcher ogórek aloes, Kozie mleko, Krystaliczna i zwykła biała. Do wybranej bazy dodamy wybrane przez siebie olejki i dodatki np. Kwiatowe lub inne tj.kawa cynamon czy olejki zapachowe.

 

STREFA RELAKSU/  Terapeutyczna moc olejków eterycznych

Chcesz zadbać o zdrowie swoje i najbliższych w naturalny sposób?
Chcesz mieć pod ręką tanie, skuteczne i naturalne substancje stosowane w profilaktyce i wspieraniu zdrowia od tysięcy lat i nie powodujące skutków ubocznych?
Znajdziesz to wszystko w olejkach eterycznych klasy terapeutycznej.

Nazywam się Kasia Stemplewska , jestem biotechnologiem, pasjonatką ziół i aromaterapii.
Na spotkaniu opowiem o rozwiązaniu, którego prostota i skuteczność zaskoczą Cię. Przedstawię czym są czyste olejki, skąd pochodzą i jak się je pozyskuje aby otrzymać bezpieczne w zastosowaniu olejki klasy terapeutycznej.
Podzielę się z Wami dużą dawką wiedzy i moim nowym rewolucyjnym odkryciem:) To doskonała okazja do wypróbowania olejków i poznania ich terapeutycznej mocy.

Miliony osób na świecie, stosuje te proste, naturalne środki dla zdrowia i wzmocnienia siebie i rodziny.

Na spotkaniu dowiesz się:
– jak wybierać czyste i dobre jakościowo olejki eteryczne
– jak bezpiecznie ich używać
– do czego możesz je zastosować w domowej apteczce, sprzątaniu, kosmetykach

Dzięki olejkom można poradzić sobie z wieloma dolegliwościami: katary, przeziębienia, bóle, kurzajki, trądzik, sucha i atopowa skóra, bezsenność, stres, ugryzienia owadów, oparzenia, odparzenia, mdłości i dyskomfort w podróży, niechciani goście jak wszy, mrówki i komary, mole etc.

Dla każdego uczestnika próbka olejku eterycznego klasy terapeutycznej.