free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Koncert zespołu exMaanam

Wrocławski klub Anima zaprasza na koncert zespołu exMaanam z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Aktywnie z Animą

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty

11. Księżniczka na ziarnku grochu / Cykl baśni Andersena

Ksiniczka 24.jpg

Przed Wami ostatnia baśń Andersena czytana przez nas dla Was pt. "Księżniczka na ziarnku grochu"

Wtorek, 28 kwietnia, godz. 10.00
Zapraszamy!

"Młody następca tronu pewnego królestwa bardzo pragnie poślubić prawdziwą księżniczkę. Wyrusza na poszukiwania, ale żadna ze spotkanych dziewcząt nie spełnia kryteriów idealnej kandydatki na żonę – żadna nie wydaje mu się stuprocentową księżniczką. Któregoś dnia do bram królewskiego miasta puka młoda panienka, twierdząc, że to ona jest tą jedyną, upragnioną przez młodego monarchę księżniczką w każdym calu. Królowa-matka postanawia się o tym przekonać..." (ninateka.pl)

Ale to nie koniec! Już za chwilę, już za momencik wracamy do Was z cyklem baśni Braci Grimm! Czekacie?

Czekacie?

Zatem zapraszamy na naszego facebooka:

www.facebook.com/WroclawskiKlubAnima/Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy