free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Koncert zespołu exMaanam

Wrocławski klub Anima zaprasza na koncert zespołu exMaanam z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Aktywnie z Animą

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty

KONKURS

PLAKAT_Powspominajmy.jpg

 

...KONKURS...

Macie zdjęcia, które kojarzą się Wam z nami?
Z koncertów? Z zajęć? W klubie? Przed Klubem?

Wstawiajcie w komentarzach na naszym profilu FACEBOOK , a my za kilka dni wybierzemy kilka osób, których nagrodzimy hiper fajnymi nagrodami w postaci książek, audiobooków czy rodzinnych gier planszowych i nie tylko!

Czas start!

 

LINK do konkursu: https://www.facebook.com/WroclawskiKlubAnima/photos/a.226989344072174/2454725467965206/?type=3&theaterNewsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy