free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Koncert zespołu exMaanam

Wrocławski klub Anima zaprasza na koncert zespołu exMaanam z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Aktywnie z Animą

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty

Informacje nt.zakupionych biletów

tickets.png

Informujemy, że wszystkie bilety zakupione na spektakl "Kopciuszek", koncert "Kasi Moś" czy wpłaty dokonane na imprezę "Aktywnie z Animą", zachowują swoją ważność, a niebawem podamy Państwu nowe daty w/w imprez.

Wszystkie imprezy odbędą się, ale w innych terminach!

Mamy nadzieję, że koncert Kasi Moś zaplanowany na 18 kwietnia odbędzie się w tym terminie, a jeśli będziemy zmuszeni na jego przełożenie, to w dalszym ciągu bilety będą ważne.Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy