free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

XXVI Konkurs Plastycznym Dla Dzieci

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXVI Konkursie Plastycznym Dla Dzieci pt. „MÓJ ŚWIAT ZA 50 LAT”.

IV konkurs plastyczny dla dorosłych

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w IV Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych pt. „Wrocławska jesień impresją malowana”.

Półkolonie zimowe 2020

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2019_PKOLONIE_2020_do_druku_A5.jpg

Biuro Turystyki PERFEKT i Wrocławski Klub ANIMA

zapraszają na fantastyczne półkolonie w czasie ferii zimowych.

 

Termin: 10.02-14.02.2020

AKADEMIA PLASTYCZNO-KREATYWNA

 

W programie:

Uczestnicy będą rozwijać kreatywne myślenie oraz zdolności manualne. Dowiedzą się, jak

w prosty sposób z ogólnodostępnych materiałów stworzyć zaskakujące rzeczy. Będą eksperymentować głównie na polu sztuk plastycznych. Zajmą się m. in. tworzeniem autoportretów i portretów, lalek cieniowych i teatru cieni, kolaży, grafik, japońskiej sztuki origami i ikebany oraz wielu innych. Turnus podzielony na dni tematyczne. Nie zabraknie również odrobiny teorii, każdego dnia przemycimy odrobinę wiedzy na temat historii sztuki .

Planowane jest wyjście do jednego z wrocławskich muzeów w poszukiwaniu inspiracji do tworzenia. Nie zabraknie zajęć integracyjnych!

 

Termin: 17.02-21.02.2020

AKADEMIA TEATRALNA

 

W programie:

Uczestnicy poznają świat teatru od kulis i na scenie.

Dzieci pod okiem zawodowych doświadczonych aktorów pracują nad stworzeniem własnych

krótkich form teatralnych, które w ostatnim dniu łączą się w pokaz-przedstawienie otwarte dla rodzin i przyjaciół. Dzieci uczą się w teorii i w praktyce tworzyć scenariusze, kostiumy oraz scenografię teatralną. Poznają podstawowe tajniki aktorstwa począwszy od przygotowania ciała do pracy na scenie oraz aparatu mowy, poprzez tworzenie i budowanie postaci scenicznej, kończąc na radzeniu sobie ze stresem przed publicznością i opanowaniem pamięciowym tesktu. To wszystko pozwala na to, że ostateczne dzieło jest od początku do końca wytworem ich wyobraźni, w której sami są aktorami. Turnus teatralny łączy w sobie elementy zarówno teatralne, jak i plastyczne. Planowane jest wyjście do jednego z wrocławskich teatrów na spektakl, lub na spotkanie z aktorami, lub na zwiedzanie teatru od kulis (ostateczna informacja zostanie podana pod koniec stycznia!).

 

Zajęcia na wszystkich turnusach z wyjątkiem Dolnośląskiego Wędrowniczka odbywają się we Wrocławskim Klubie Anima, ul. Pilczycka 47.

 

Cena regularna/turnus: 420,00zł

 

Dla stałych uczestników, czyli uczestników poprzednich półkolonii „jak zawsze kreatywnie”; dla rodzeństw; lub przy zapisie na więcej, niż jeden turnus: 400,00zł

 

Cena zawiera:

wyżywienie (obiad + woda), opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, realizację autorskiego programu, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, warsztaty tematyczne, opiekę nad dzieckiem w godzinach

7.30-16.00 (zajęcia warsztatowe odbywają się w godzinach 8.30-15.00 z przerwami)

 

Zgłoszenia i kontakt:

Tel. 605 544 766 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Nasz KalendarzNewsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy