free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

XXVI Konkurs Plastycznym Dla Dzieci

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXVI Konkursie Plastycznym Dla Dzieci pt. „MÓJ ŚWIAT ZA 50 LAT”.

IV konkurs plastyczny dla dorosłych

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w IV Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych pt. „Wrocławska jesień impresją malowana”.

Aktywnie z Animą - 18 maja 2019r.

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2019_aktywnie_ULOTKA_Aktywna_Anima_14_A4_DRUK.jpg

 

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

18 maja 2019 roku od godz. 12.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w zajęciach rozwojowych, florystycznych, relaksacyjnych i nie tylko. Odbędzie się również ciekawy warsztat dot. mocy olejków eterycznych.   A na sam koniec jak zawsze zapraszamy na niesamowity koncert  mis i gongów tybetańskich.

UWAGA:  Obowiązują zapisy na wszystkie zajęcia!

WAŻNE:  Wstęp na niektóre zajęcia jest płatny!  Opłatę wnosimy wraz z zapisaniem się na dane warsztaty!

Opłaty można dokonywać we Wrocławskim klubie Anima, bądź przelewem na numer konta: PKO :56 1020 5226 0000 6902 0416 0511 W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko oraz rodzaj warsztatów.

 

Przypominamy również, że wszystkie warsztaty oraz koncerty są przeznaczone dla osób pełnoletnich!

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

 

HARMONOGRAM:

STREFA ROZWOJU/ „Jak nasze myśli wpływają na jakość życia”

12.00 – 15.00 |  prowadzenie: Helena Borys

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA FLORYSTYKI/  „Rosamelia, czyli róża inaczej”

12.00 - 14.00/ prowadzenie: Anita Ignaczak

Wstęp: 30zł

 

STREFA SZTUKI/ Mydła naturalne

15.00 - 16.00/16:30 prowadzenie: Ewa Korzeniowska

Wstęp: 10zł

 

STREFA RELAKSACJI / Głęboka relaksacja

15.30 - 17.00 prowadzenie: Zbigniew K. Marzec

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA RELAKSU/  Terapeutyczna moc olejków eterycznych

16.30 - 18.00/ prowadzenie: Kasia Stemplewska

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA MUZYKI / koncert mis i gongów tybetańskich

18.15/ prowadzenie: Agata Białoszewska

Wstęp: bezpłatny

 

Kilka słów o warsztatach:

STREFA ROZWOJU/ „Jak nasze myśli wpływają na jakość życia”

Kiedy słyszysz zdanie zaczynające się od słów: „To jest” albo „Ja jestem”, masz do czynienia z PRZEKONANIEM, czyli z teorią, przypuszczeniem, któremu ktoś nadał jakieś znaczenie i uwierzył, że to absolutna prawda :-)

Przekonania to nasz utrwalony sposób myślenia o sobie i otaczającej rzeczywistości. To one decydują o naszej postawie życiowej. O tym, co jest dla nas możliwe, a co zupełnie nie do pomyślenia. Podejmowane działania oraz ich brak wynikają z tego, co na dany temat myślimy. Szczególnie silne są tutaj myśli typu: "to się nie uda, to trudne, to nie dla mnie", itp.

Za tym, co myślimy i w co wierzymy, często stoją życiowe doświadczenia, jednak na ogół wynika to z odziedziczonych wzorców, które stają się naszymi prawdami. I nie ma w tym nic złego, jeśli tylko posiadane przekonania wspierają Cię w osiąganiu Twoich celów i życiu, takim jak chcesz.

Jednak przekonania mogą również stać na drodze do realizacji Twoich pragnień i spełnienia. Z tego powodu zmiana przekonania, czyli sposobu myślenia na dany temat, może diametralnie zmienić Twoje działania, a w efekcie jakość życia :-)

 

Podczas spotkania przyjrzymy się temu, co myślimy o sobie, o świecie, i o tym, co jest dla nas możliwe.

Sprawdzimy, czy te posiadane przekonania nas wspierają, czy może ograniczają i powodują, że nie osiągamy spodziewanych rezultatów.

Nauczymy się również, jak zadbać o wspierające nas myśli, tak aby w ich wyniku czuć się, tak jak byśmy chcieli się czuć.

 

Opis prowadzącej:

Helena Borys

Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy i Trener Rozwoju Osobistego.

Ukończyła 1,5 roczną Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu oraz wiele innych kursów i szkoleń, w tym 4 miesięczny kurs „NVC w relacjach zawodowych”

Posiada 11 letnie doświadczenie w pracy z projektami i zarządzaniem zespołem.

Uważa, że jedną z podstawowych i najważniejszych kompetencji jest komunikacja. Relacja z innym człowiekiem zawsze zaczyna się od nas i od tego, jak się porozumiewamy. Skuteczna komunikacja to sztuka, która wymaga pewnych umiejętności - bo gdy to robimy dobrze, budujemy z innymi wyjątkowe i trwałe relacje.

Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Wspiera w odkrywaniu osobistej definicji szczęścia poprzez zrozumienie, co jest dla nas najważniejsze. Jest najlepszym dowodem na to, że coaching działa. Po 11 latach pracy w korporacji postawiła na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji. Pomogło jej w tym pozbycie się ograniczających przekonań: „co mogłabym robić innego”, „praca jest tylko pracą i nie musi dawać satysfakcji”. Obecnie w dokonaniu takich zmian pomaga osobom, które chcą wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie i które szukają w nim czegoś więcej.

 

STREFA SZTUKI/ Mydła naturalne

Mydła będą robione z bazy glicerynowej wolnej od SLES, SLS- Czarne mydło afrykańskie, Marcher ogórek aloes, Kozie mleko, Krystaliczna i zwykła biała. Do wybranej bazy dodamy wybrane przez siebie olejki i dodatki np. Kwiatowe lub inne tj.kawa cynamon czy olejki zapachowe.

 

STREFA RELAKSU/  Terapeutyczna moc olejków eterycznych

Chcesz zadbać o zdrowie swoje i najbliższych w naturalny sposób?
Chcesz mieć pod ręką tanie, skuteczne i naturalne substancje stosowane w profilaktyce i wspieraniu zdrowia od tysięcy lat i nie powodujące skutków ubocznych?
Znajdziesz to wszystko w olejkach eterycznych klasy terapeutycznej.

Nazywam się Kasia Stemplewska , jestem biotechnologiem, pasjonatką ziół i aromaterapii.
Na spotkaniu opowiem o rozwiązaniu, którego prostota i skuteczność zaskoczą Cię. Przedstawię czym są czyste olejki, skąd pochodzą i jak się je pozyskuje aby otrzymać bezpieczne w zastosowaniu olejki klasy terapeutycznej.
Podzielę się z Wami dużą dawką wiedzy i moim nowym rewolucyjnym odkryciem:) To doskonała okazja do wypróbowania olejków i poznania ich terapeutycznej mocy.

Miliony osób na świecie, stosuje te proste, naturalne środki dla zdrowia i wzmocnienia siebie i rodziny.

Na spotkaniu dowiesz się:
- jak wybierać czyste i dobre jakościowo olejki eteryczne
- jak bezpiecznie ich używać
- do czego możesz je zastosować w domowej apteczce, sprzątaniu, kosmetykach

Dzięki olejkom można poradzić sobie z wieloma dolegliwościami: katary, przeziębienia, bóle, kurzajki, trądzik, sucha i atopowa skóra, bezsenność, stres, ugryzienia owadów, oparzenia, odparzenia, mdłości i dyskomfort w podróży, niechciani goście jak wszy, mrówki i komary, mole etc.


Dla każdego uczestnika próbka olejku eterycznego klasy terapeutycznej.

Nasz Kalendarz

Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy