free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

„Tytus, Romek i A’Tomek – Misja Uczłowieczanie”,

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci, Teatru na Ostrowie pt. „Tytus, Romek i A’Tomek – Misja Uczłowieczanie”, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 10.00 przy ul. Pilczyckiej 47. Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia!

Aktywnie z Animą 19 stycznia 2019r.

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2019_aktywnie_aktywnie_PROMO.jpg

 

Wrocławski Klub Anima  zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty.

19 stycznia 2019 roku od godz. 09.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w zajęciach rozwojowych Mindfulness, wykonania własnego projektu z linorytu i odbicie go na dowolnym materiale ( torba, koszulka itp.) lasu w słoju, medytacji podczas zajęć z jogi, a na koniec w niesamowitym koncercie Baru Rajzy.

UWAGA:  Obowiązują zapisy na wszystkie zajęcia!

WAŻNE:  Wstęp na niektóre zajęcia jest płatny!  Opłatę wnosimy wraz z zapisaniem się na dane warsztaty!

Opłaty można dokonywać we Wrocławskim klubie Anima, bądź przelewem na numer konta: PKO :56 1020 5226 0000 6902 0416 0511 W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko oraz rodzaj warsztatów.

 

Przypominamy również, że wszystkie warsztaty oraz koncerty są przeznaczone dla osób pełnoletnich!

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

 

 

HARMONOGRAM:

STREFA ROZWOJU/ Mindfulness

09.00 - 14.00 |  prowadzenie: Anna Borzeszkowska

Wstęp: 50zł/ 5h

 

STREFA SZTUKI/ Linoryt

14.00 - 16.00/ prowadzenie: Krystyna Szczepaniak

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA JOGI / Joga z medytacją

16.00 - 17.30/ prowadzenie: Zbigniew K. Marzec

Wstęp: bezpłatny

 

STREFA SZTUKI/ Las w słoju

16.00 - 18.00/ prowadzenie: Anita Ignaczak

Wstęp: 30zł

 

STREFA MUZYKI / koncert na Handpan’ie

18.15/ prowadzenie: Baru Rajza

Wstęp: bezpłatny

 

 

 

Kilka słów o zajęciach:

STREFA ROZWOJU/ Mindfulness

Wprowadzenie do Mindfulness– praktyki łagodzenia bólu.
Pozwalają lepiej radzić sobie z przewlekłym i uporczywym bólem.


Ból jest bardzo indywidualnym doświadczeniem. Tylko osoba, która go doświadcza może być pewna jego obecności ale i ona może mieć duży kłopot z dokładnym opisaniem go.
Uporczywy ból to jeden z trudniejszych problemów. Trudno go znosić i leczyć. Często zabiera witalność, radość życia, nasila lęk, wzmaga stres i frustrację. Powoduje wyczerpanie. Często prowadzi do wyniszczenia człowieka na wielu poziomach. Uporczywy ból może prowadzić wręcz do wykluczenia się z codziennego doświadczania życia i do izolacji. Po prostu życie staje się trudne. Doświadczając chronicznego bólu, tak naprawdę całe życie kręci się wokół bólu. Ból ma wpływ na samopoczucie.
Codzienne zmaganie się z bólem wymaga wiele wysiłku i odwagi.

• Czy można coś z tym zrobić?
• Czy można na ból spojrzeć z życzliwością i akceptacją?
• Czy można odzyskać radość życia i mieć lepszy z nim kontakt?
• Czy można podnieść jakość swojego życia zamiast koncentrować się nieustannie na redukcji cierpienia?
• Czy można z powrotem z pacjenta stać się człowiekiem?

Podczas spotkania podzielę się z uczestnikami tym w jaki sposób praktyka uważności może pomóc w lepszym radzeniu sobie z bólem. Jak można praktykować akceptację. Przedstawię jak wiele automatycznych wzorców i reakcji może nasilać ból.
Zapoznam uczestników również z kilkoma prostymi i praktycznymi ćwiczeniami uważności, które pozwolą lepiej radzić sobie z bólem i łagodzić go. Doświadczymy jak praktyka uważności pozwala przekierować uwagę z bólu na te obszary, które można kontrolować.

Weź swoje życie w swoje ręce. Można wyjść z pułapki bólu i niemocy.

Prowadzenie: Anna Borzeszkowska: https://www.facebook.com/BorzeszkowskaAnna/

 

 

STREFA SZTUKI/ Linoryt

Podczas warsztatów poznany kolejną technikę graficzną, którą jest linoryt. Podczas zajęć każdy z uczestników, sam stworzy swoją niepowtarzalną grafikę, wykona odbitki na dowolnym materiale (np. t-shirt/torba bawełniana) pod czujnym okiem instruktora. Można ze sobą zabrać również swoje inne materiały w celu naniesienia na nie swoich grafik.

Zajęcia poprowadzi Krystyna Szczepaniak

 

STREFA JOGI/ Joga z medytacją

Nadszedł czas aby doświadczyć yogi która pod żadnym względem nie jest tzw: ogólnie wszech uprawianym, powolnym aerobikiem ani też nie jest układem zaawansowanych akrobacji jakie odważnie omyłkowo nazywa się yogicznymi asanami. Hata Yoga prowadzona przez Zbigniewa K. Marzec daje ulgę psychice, ciału a w konsekwencji prowadzi do nauki medytacji. 

 Nadchodzi czas na życie świadome ze zrozumieniem sensu życia i niezależnego zaangażowania swojego umysłu w dążeniu do zdrowia psychicznego, fizycznego z nadzieją na wyższą i lepszą samoświadomość. 
Zajęcia prowadzi: Zbigniew K. Marzec

 

 

 

STREFA SZTUKI/ Las w słoju

 Warsztaty florystyczne, to inspirujący temat nie tylko dla miłośników kwiatów i roślin. Podczas styczniowych zajęć uczestnicy stworzą rozmaite kompozycje roślinne w słoju. Będzie to coś oryginalnego, nastrojowego i nowoczesnego zarazem. Efekt swojej pracy będzie można zabrać ze sobą do domu. Na zajęciach przekonamy się jak ogromną przyjemnością jest tworzenie rozmaitych kompozycji roślinnych. Warsztaty poprowadzi Anita Ignaczak. 

 

 

STREFA MUZYKI / koncert na Handpan’ie

Koncert Baru Rajza: Obecnie debiutuje ze swoją solową płytą pt. “Metalowy głos”, granej na handpanie. Niesamowicie relaksacyjna muzyka w częstotliwości 432 MHz to prawdziwa uczta dla zmysłów.

https://www.facebook.com/rajzazg/

Posłuchać można na:

https://open.spotify.com/artist/1AEvERV6bbUmzx67u8vTdo?fbclid=IwAR1vw73PpTcWIGChAGEN0mkcuAij1VH7-o8vVxV6srbXpJqoUS9IqKWyUYU

 

Nasz Kalendarz

Czerwiec 2019
Po Wt Śr Cz Pi So N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy