free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Jaś i Małgosia- spektakl dla dzieci

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci pt. "Jaś i Małgosia”, który odbędzie się 27 października o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47. Będzie to pierwszy spektakl w nowym sezonie!

Korpo_racje - spektakl dla dorosłych

Wrocławski klub Anima serdecznie zaprasza na spektakl „KORPO_racje”, który odbędzie się 26 października o godz. 19.00 przy ul.Pilczyckiej 47. Spektakl przeznaczony jest dla widzów +16

X Przegląd Piosenki Filmowej i Musicalowej

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w X edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku.

XXVI Konkurs Plastycznym Dla Dzieci

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXVI Konkursie Plastycznym Dla Dzieci pt. „MÓJ ŚWIAT ZA 50 LAT”.

IV konkurs plastyczny dla dorosłych

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w IV Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych pt. „Wrocławska jesień impresją malowana”.

Aktywnie z Animą- 17.11

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2018_imprezy_Anima_AktywZAnim_2018_A3_v03.jpg

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na kolejną odsłonę  Aktywnego Weekendu z Animą, podczas którego odbędą się warsztaty Zumby, warsztaty florystyczne, warsztaty plastyczne, zajęcia ruchowe oraz koncert gongów.

17 listopada 2018 roku od godz. 13.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych blokach zajęć (z wyjątkiem warsztatów florystycznych – koszt 30 zł).

Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne: 71 351 12 71

 

HARMONOGRAM:

13:00 – 14:00 Zdrowy kręgosłup:  ćwiczenia gimnastyczne
(prowadzenie: Zbigniew K. Marzec)

14:00 – 15:00 Warsztaty florystyczne: kosze wiklinowe i inne – najlepsze tło do jesiennych kompozycji
(prowadzenie: Anita Ignasiak)

15:00 – 16:00  Techniki relaksacyjne: uwalnianie ciała i umysłu od stresu
(prowadzenie: Zbigniew K. Marzec)

16:00 – 17:30 Warsztaty Zumby: zajęcia taneczno-sprawnościowe oparte na muzyce latynoskiej
(prowadzenie: Ola Palmer)

17:45 – 19:00 Warsztaty plastyczne: sucha pastel, martwa natura w jesiennych barwach (prowadzenie: Krystyna Szczepaniak)

19:30 – 20:30 Koncert – misy i gongi tybetańskie
(prowadzenie: Agata Białoszewska)

 

 

Opis zajęć:

Zdrowy kręgosłup:  ćwiczenia gimnastyczne

Gimnastyka z uwzględnieniem ćwiczeń izometrycznych, które mają na celu wzmocnienie układu mięśniowego wokół kręgosłupa. Polegają one na mocnym napinaniu mięśni. Efektem ich wykonywania jest przyspieszona budowa tkanki mięśniowej, która w przypadku treningu siłowego budowana jest w poprzek, tutaj zaś budowana jest wzdłuż.


Warsztaty florystyczne: kosze wiklinowe i inne – najlepsze tło do jesiennych kompozycji
Kosze wiklinowe i inne – najlepsze tło do jesiennych kompozycji.
A w koszach – wszystko to, co jesienią najpiękniejsze: liście w jesiennych barwach, kolorowe jesienne kwiaty połączone z klasyką róż i gerber.

 

Techniki relaksacyjne: uwalnianie ciała i umysłu od stresu

Czyli zajęcia prowadzone przez Zbigniewa M. Marca, to przede wszystkim lek na stres. Po tych zajęciach każdy poczuje się zrelaksowany i będzie bardzo dobrze spać w nocy.

 

Warsztaty Zumby: zajęcia taneczno-sprawnościowe oparte na muzyce latynoskiej

Inspirowane kulturą latynoamerykańską zajęcia taneczno-sprawnościowe oparte na muzyce latynoskiej i międzynarodowej oraz ruchach tanecznych. Na zajęciach spotkasz się z elementami aerobiku, treningu interwałowego i oporowego wykorzystywanych, aby zmaksymalizować spalanie kalorii, korzyści sercowo-naczyniowe i wzmocnić mięśnie całego ciała. Doświadczenie taneczne nie jest potrzebne, a proste ruchy i motywująca muzyka dostarczają energię i chęć do działania.

 

Warsztaty plastyczne: sucha pastel, martwa natura w jesiennych barwach

Zajęcia artystyczne prowadzić będzie Krystyna Szczepaniak, artysta Akademii Sztuk Plastycznych w Poznaniu, wydział Malarstwo. Na zacięciach będzie można poznać technikę – sucha pastel. Uczestnicy będą rozwijać swoje patrzenie na naturę i zdolności manualne. Tematem zajęć będzie rysowanie martwej natury w jesiennych barwach. Zapewniamy  na  zajścia  artystyczne  w szystkie potrzebne materiały. Wykonany rysunek możesz wziąć do domu. 

 

Koncert – misy i gongi tybetańskie

Na sam koniec zapraszamy wszystkich na koncert mis i gongów w wykonaniu Agaty Białoszewskiej, certyfikowanej masażystka dźwiękiem według metody Petera Hessa, która również jest trenerką świadomego oddechu. W trakcie koncertu fala dźwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą podróż w GŁĄB SIEBIE. Wibracje dźwięku mis i gongów tybetańskich jako fala dźwiękowa przenikają głęboko struktury fizyczne każdej komórki ciała i masują je powodując rozluźnienie oraz regeneracje na poziomie o wiele głębszym niż nocny odpoczynek.Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy