free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Jeszcze wiruje Twoja płyta- KONKURS

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2017_konkursy_wiruje_promo.jpg

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VIII edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta". Tym razem uczestnicy zmierzą się z piosenkami wykonywanymi przez  Annę Jantar i Zbigniewa Wodeckiego . Celem konkursu jest popularyzacja piosenek legend polskiej muzyki, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych młodych talentów.
Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoriach wiekowych. Ich zmagania będzie oceniało profesjonalne jury w składzie:

- Katarzyna Mirowska - wokalistka i nauczycielka śpiewu. Współpracowała z wrocławskimi formacjami The Crackers Band i The Sound Office, z trio RGG oraz z Big-Bandem A.Mazura. Prowadzi ożywioną działalność koncertową w kraju i za granicą, wystąpiła m.in. na Jazzfest Brno, Hildener Jazztage, Muse Festiwal w Selzee, Jazz Bez we Lwowie, 33 Miedzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, Wrocławskim Festiwalu Jazzowym, Jazzie nad Odrą, Old Jazz Meeting, na festiwalach jazzowych w Pradze, Koblenz i Gladbeck. Na stałe związana z Teatrem Muzycznym Capitol, współpracowała z wrocławskim Teatrem Współczesnym oraz PWST w Krakowie.

- Melika - wrocławska wokalistka, poruszająca się w wielu nurtach elektroniki. W 2016 roku wydała debiutancki album "Tales Part One", stworzony we współpracy z Pawłem Rychertem i Marcinem Rakiem. Do tej pory supportowała m.in. Rebekę, Bovskę, zagrała na jednej z odsłon Sofar Sounds Wrocław, Balkonach TV oraz festiwalach: Songwriter Łódź Festiwal czy Moico Enjoy Music - na którym zdobyła nagrodę główną - "Muzyczne odkrycie 2016".

- Justyna Różewicz-Suszczyńska - wokalistka, kompozytorka i trener wokalny.
Wiceprezes Fundacji Volto Amore i założycielka Studia Aktywności „To lubię!”.
Poza działalnością edukacyjną uczestniczy w koncertach i oratoriach m.in. Oratorium „Carmina Caritatis” autorstwa Romana Kołakowskiego i Stefana Gąsieńca, a także Oratorium „Pater” autorstwa Michała Musiała, Mikołaja Kotyczki Ireneusza Gajdosza. W 2014 r. brała udział w projekcie Anny Serafińskiej „Letnie gorące ulice” wystawionym na scenie warszawskiego Teatru Syrena. Jej autorski koncert „Będę śpiewał Tobie Mocy moja" poświęcony wierze, nadziei i miłości miał premierę podczas tegorocznego Festiwalu "Polonia Cantans" 31 lipca. Jest finalistką XII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego  oraz laureatką Nagrody Fanklubu „Republika Marzeń”. Ponadto zaangażowana w projekt muzyczny: Justyna Różewicz & Amazing Band

 

 

 

Zgłoszenia                            12.11.2017 r.

Lista zakwalifikowanych        14.11.2017 r.

Konkurs                               18.11.2017 r.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Nasz Kalendarz

Grudzień 2018
Po Wt Śr Cz Pi So N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy