free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Start WBO 2018!

Od 8 stycznia do 18 lutego można zgłaszać nowe pomysły na inwestycje we Wrocławiu w ramach WBO 2018. Budżet WBO to 25 mln 250 tys zł. Są też nowości – jedną z nich jest pilotaż programu zabytkowego WBO czyli odnowy lub odtworzenia obiektów dawnych na terenie Wrocławia.

Półkolonie letnie 2017

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2017_polkolonie2017.jpg

 

 

PROGRAM PÓŁKOLONII

Półkolonie składają się z pięciu dni, podczas których dzieci odkrywają i rozwijają swoje pasje. Poznają świat sztuki, muzyki, tańca i śpiewu, dziennikarstwa, sportu oraz swoje rodzinne Miasto Wrocław. A wszystko to w formie doskonałej, kreatywnej zabawy!
Efektem końcowym 5 dni pracy będzie pokaz dla rodziców (dotyczy turnusów: plastyczny, reporterski, taneczno-muzyczny)

TURNUSY
26.06 – 30.06 – turnus PLASTYCZNY

Dzieci pod okiem doświadczonych instruktorów, absolwentów ASP będą odkrywać świat sztuki. Podczas pięciu dni półkolonii dzieci nauczą się nowych technik plastycznych takich jak: kolaż, techniki malarskie (akwarela, tempera,akryl,tusz), będą robić maski teatralne oraz lalki. Do każdej z technik będzie wprowadzenie w formie mini wykładu. Grupa 25 osobowa.

II. 3.07 – 7.07

turnus TURYSTYCZNY „Odkrywamy tajemnice Wrocławia”

Dzieci podczas półkolonii będą wraz z przewodnikiem i wychowawcą odkrywać tajemnice Wrocławia. Każdego dnia pojadą w inne miejsce, poznają jego historię, wezmą udział w ciekawych warsztatach a wszystko w formie gry! Grupa 20 osobowa.
turnus „Na sportowo po angielsku”

Pólkolonie sportowe inspirowane obywającymi się we Wrocławiu World Games. Każdy dzień jest inny i niezapomniany dzięki pomysłowemu wychowawcy i native speaker’owi, który pojawi się w trakcie zabaw językowych.

Codziennie 3bloki:
blok sportowy– codziennie inne konkurencje sportowe i zawody inspirowane World Games, w programie np. bieg na orientację, przeciąganie liny, football amerykański,
blok ‚co kraj to obyczaj’- to blok promujący kraje, które reprezentują dyscyplinę dnia. W programie np. przygotowanie Łapacza Snów wywodzącego się z Indiańskich tradycji Ameryki Północnej.
blok z native speakerem….nie bójcie się, to nie nudne lekcje. Zaprzyjaźniony native speaker pobawi się z dziećmi, zagra w gry językowe, zorganizuje zgadywanki i konkursy. Dobra zabawa…. i nauka- tak dodatkowo. Na pewno spodoba się dzieciom! grupa 20 osobowa
III.10.07 – 14.07 turnus Taneczno – Muzyczny

Warsztaty wokalne z Justyną Różewicz- Suszczyńską i taneczne z Pawłem „Buli” Kokowskim to przede wszystkim świetna zabawa, dużo śmiechu§, ale również pracy. W ciągu pięciu dni na warsztatach uczestnicy nauczą się:
pracy z mikrofonem, pracy z tekstem, metod opanowania tremy, technik oddechowych ( ćwiczenia), autoprezentacji, emisji głosu, interpretacji tekstów, różnych technik tanecznych, poprawnej dykcji, pracy w grupie
Uwieńczeniem pracy będzie występ wokalny całej grupy w ostatnim dniu warsztatów połączony z występem grupy tanecznej, którą przygotowywać będzie Paweł „Buli” Kokowski. Razem przygotujemy świetny występ! 2 grupy wiekowe po 15 osób
IV. 17.07 – 21.07 turnus „Mali reporterzy – Wrocław w obiektywie kamery”

Spełnij swoje marzenia i na kilka chwil stań się prawdziwym wrocławskim reporterem. Na półkoloniach reporterskich każdy z uczestników pozna podstawową wiedzę na temat pracy dziennikarza, przygotowywania filmów. Dzieci poznają zagadnienia związane ze sprzętem filmowym, spotkają się ze specjalistą od dronów, który pokaże i nauczy jak korzystać z tych urządzeń . Motywem przewodnim półkolonii będzie przygotowanie reportażu, którego główną tematyką będzie miasto Wrocław. Dzieci zamienią się w operatorów kamer oraz reporterów, którzy przygotują materiał z różnych ciekawych miejsc Wrocławia. grupa 25 osobowa

turnus „Na sportowo po angielsku” (opis jak wyżej)

godziny: 8:00-15:00

MIEJSCE

Wrocławski Klub Anima, ul. Pilczycka 47, Wrocław

POSIŁKI
II śniadanie (kanapka + owoc)
obiad (II danie)
woda (bez ograniczeń)
ZAPEWNIAMY:

opiekę doświadczonych animatorów i pedagogów (2 opiekunów na 25 osób) z Wrocławskiego Teatru Młodych, Wrocławskiego Klubu Anima (m.in. Rafał Maćkowiak, Justyna Różewicz, Paweł „Buli” Kokowski) oraz Szkoły Językowej „BERNATT”
sale we Wrocławskim Klubie Anima oraz boisko „Orlik” sąsiadujące z Klubem Anima
zdrowe wyżywienie (II śniadanie, obiad, napoje)
ubezpieczenie NNW
wspaniale spędzony czas i dobrą zabawę
półkolonie pod nadzorem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
KOSZT TURNUSU ZA OSOBĘ

380 zł/dziecko (turnusy 1 i 3)
420 zł/dziecko (turnusy 2 i 4)

Ceny dla dzieci, które już uczestniczyły w naszych półkoloniach: 360 zł (turnusy 1 i 3), 400 zł (turnusy 2 i 4)

Informacje i zapisy

Wrocławski Teatr Młodych
tel. 728 822 669, 535 235 399
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.teatrmlodych.pl

Nasz Kalendarz

Czerwiec 2018
Po Wt Śr Cz Pi So N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy