free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Koncert zespołu exMaanam

Wrocławski klub Anima zaprasza na koncert zespołu exMaanam z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Aktywnie z Animą

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty

Klasyfikacja turniejowa w tenisa stołowego

Przedstawiamy stan klasyfikacji turniejowej dotyczącej tenisa stołowego.

Zawody obywają się raz w miesiącu w naszym klubie. Celem turnieju przeznaczonego dla amatorów jest przede wszystkim rozpowszechnianie tenisa stołowego wśród mieszkańców Wrocławia i jednocześnie wyłonienie najlepszych zawodników, rozwijanie zainteresowań poprzez sport, a także aktywne spędzanie czasu wolnego.

Imię i nazwisko

Miejsce i liczba pkt (turniej wrześniowy)

Miejsce i liczba pkt (turniej październikowy)

Miejsce i liczba pkt (turniej październikowy)

Suma

Jan Kasendra

1 miejsce- 15 pkt

3 miejsce- 12 pkt

1 miejsce- 15 pkt

42 pkt

Marek Dubiński

2 miejsce- 13 pkt

5-6 miejsce- 10 pkt

-

23 pkt

Andrzej Kamiński

3 miejsce- 12 pkt

2 miejsce- 13 pkt

4 miejsce- 11 pkt

36 pkt

Grzegorz Dębowski

4 miejsce- 11 pkt

-

5 miejsce- 10 pkt

21 pkt

Piotr Zalewski

5-6 miejsce- 10 pkt

-

-

10 pkt

Zbigniew Kot

5-6 miejsce- 10 pkt

-

-

10 pkt

Michał Iwanowicz

7-8 miejsce- 8 pkt

-

-

8 pkt

Tomasz Dobrzański

7-8 miejsce- 8 pkt

-

-

8 pkt

Robert Sekulski

9-12 miejsce- 6 pkt

-

6 miejsce- 9 pkt

15 pkt

Jasztal Joanna

9-12 miejsce- 6 pkt

-

-

6 pkt

Piotr Dyderski

9-12 miejsce- 6 pkt

-

-

6 pkt

Grzegorz Kozanowski

9-12 miejsce- 6 pkt

-

-

6 pkt

Dobrzański Jakub

13-16 miejsce- 3 pkt

-

-

3 pkt

Marian Płonka

13-16 miejsce- 3 pkt

9-12 miejsce- 6 pkt

8 miejsce- 7 pkt

16 pkt

Maciej Cekiera

13-16 miejsce- 3 pkt

-

-

3 pkt

Leonard Szłapka

13-16 miejsce- 3 pkt

-

-

3 pkt

Joanna Kokot

17-24 miejsce- 1 pkt

9-12 miejsce- 6 pkt

9 miejsce- 6 pkt

13 pkt

Roman Ananiev

17-24 miejsce- 1 pkt

13-16 miejsce- 3 pkt

-

4 pkt

Barbara Szłapka

17-24 miejsce- 1 pkt

9-12 miejsce- 6 pkt

-

7 pkt

Daniel Kofnet

17-24 miejsce- 1 pkt

-

-

1 pkt

Adam Ciechanowski

17-24 miejsce- 1 pkt

7-8 miejsce- 8 pkt

-

9 pkt

Michał Jasielski

17-24 miejsce- 1 pkt

-

-

1 pkt

Eryk Górnik

17-24 miejsce- 1 pkt

-

-

1 pkt

Jakub Kołaczyk

17-24 miejsce- 1 pkt

13-16 miejsce- 3 pkt

-

4 pkt

Jan Łastowski

-

7-8 miejsce- 8 pkt

-

8 pkt

Mariusz Serafin

-

13-16 miejsce- 3 pkt

-

3 pkt

Krzysztof Szczerbiński

-

9-12 miejsce- 6 pkt

-

6 pkt

Robert Stężała

-

1 miejsce- 15 pkt

2 miejsce- 13 pkt

28 pkt

Kubis Dariusz

-

17-24 miejsce- 1 pkt

-

1 pkt

Rosłaniec Kinga

-

13-16 miejsce- 3 pkt

-

3 pkt

Grzegorz Lechowski

-

4 miejsce- 11 pkt

-

11 pkt

Józef Sornat

-

17-24 miejsce- 1 pkt

-

1 pkt

Ilecki Wojciech

-

5-6 miejsce- 10 pkt

-

10 pkt

Konopnicki Robert

-

-

3 miejsce- 12 pkt

12 pkt

Żabiński Marcin

-

17-24 miejsce- 1 pkt

7 miejsce- 8 pkt

9 pkt

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

 

1. JAN KASENDRA- 42 PKT

2. ANDRZEJ KAMIŃSKI- 36 PKT

3. ROBERT STĘŻAŁA- 28 PKT

4. MAREK DUBIŃSKI- 23 PKT

5. GRZEGORZ DĘBOWSKI- 21 PKT

6. MARIAN PŁONKA- 16 PKT

7. ROBERT SEKULSKI- 15 PKT

8. JOANNA KOKOT- 13 PKT 

9. ROBERT KONOPNICKI- 12 PKT

10. GRZEGORZ LECHOWSKI- 11 PKT

11-13. PIOTR ZALEWSKI- 10 PKT

11-13. WOJCIECH ILECKI- 10 PKT

11-13.  ZBIGNIEW KOT- 10 PKT

14-15. ADAM CIECHANOWSKI- 9 PKT

14-15. MARCIN ŻABIŃSKI- 9 PKT

16-18. JAN ŁASTOWSKI- 8 PKT

16-18. MICHAŁ IWANOWICZ- 8 PKT

16-18. TOMASZ DOBRZAŃSKI- 8 PKT

19-20. BARBARA SZŁAPKA- 7 PKT

21-24. SZCZERBIŃSKI KRZYSTOF- 6 PKT

21-24. GRZEGORZ KOZANOWSKI- 6 PKT

21-24. PIOTR DYDERSKI- 6 PKT

21-24. JOANNA JASZTAL- 6 PKT

25-26. ROMAN ANANIEV- 4 PKT

25-26. JAKUB KOŁACZYK- 4 PKT

27-31. MARIUSZ SERAFIN- 3 PKT

27-31. KINGA ROSŁANIEC- 3 PKT

27-31. LEONARD SZŁAPKA- 3 PKT

27-31. MACIEJ CEKIERA- 3 PKT

27-31. JAKUB DONRZAŃSKI- 3 PKT

32-36. JÓZEF SORNAT- 1 PKT

32-36. DARIUSZ KUBIS- 1 PKT

32-36. ERYK GÓRNIK- 1 PKT

32-36. MICHAŁ JASIELSKI- 1 PKT

32-36. DANIEL KOFNET- 1 PKT


b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2019_tenis_promo.jpg

Nasz Kalendarz

Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy