free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

XXVI Konkurs Plastycznym Dla Dzieci

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w XXVI Konkursie Plastycznym Dla Dzieci pt. „MÓJ ŚWIAT ZA 50 LAT”.

IV konkurs plastyczny dla dorosłych

Wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w IV Dolnośląskim Konkursie Plastycznym dla Dorosłych pt. „Wrocławska jesień impresją malowana”.

Spektakl dla dzieci „Buty Houdiniego”

Jedna z najbardziej popularnych bajek dla dzieci „Buty Houdiniego” zawita  24 listopada w formie spektaklu do Wrocławskiego Klubu Anima. Bilety są już dostępne.

Ilu osobom z trudem przychodzi wypowiadanie magicznych słów, takich jak przepraszam, proszę, dziękuję?

"Buty Houdiniego" to spektakl, który w humorystyczny i widowiskowy sposób przedstawia, jak prosta i ważna zarazem jest codzienna magia. Mieszkanie zwariowanego królika, garderoba ekscentrycznego czarodzieja czy też sklep starego sprzedawcy – to wszystko mieści się w jednej skrzyni, która z każdą chwilą przedstawienia zmienia swój charakter. Iluzjonistyczne elementy oraz muzyka grana na żywo (w przypadku większych sal teatralnych), to dodatkowe atuty spektaklu skierowanego już dla najmłodszych widzów w wieku 6-10 lat. Podczas spektaklu dzieci uczą się oraz wspólnie wykonują piosenkę, a także biorą czynny udział w przebiegu spektaklu, pomagając głównemu bohaterowi odkryć prawdę.

Przedstawienie trwa ok. 40 minut.

-----

„Buty Houdiniego” – spektakl dla dzieci

24.11.2019 (niedziela), godz. 11:00

Bilety: 15 zł dostępne w klubie oraz online: https://cutt.ly/CebpctY 

 

b_150_212_16777215_00_images_PLAKAT_B1_Druk_Buty_Kopiowanie.jpg

Nasz KalendarzNewsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy