free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Koncert zespołu exMaanam

Wrocławski klub Anima zaprasza na koncert zespołu exMaanam z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Aktywnie z Animą

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty

„Jeszcze wiruje twoja płyta" - 10.konkurs muzyczny

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2019_konkursy_wiruje.jpg

X edycja Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta"

Wrocławski Klub Anima zaprasza do udziału w X edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta", który odbędzie się 25 maja 2019 r. Tym razem uczestnicy zmierzą się z piosenkami Czesława Niemena.

Celem konkursu jest popularyzacja piosenek legend polskiej muzyki, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych młodych talentów. Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoriach wiekowych.

Konkursowicze wezmą na warsztat kompozycje Czesława Niemena, jednego z najpopularniejszych, najbardziej rozpoznawalnych, a jednocześnie najbardziej oryginalnych i wpływowych twórców polskiej muzyki popularnej XX wieku. Zaczynając od prostych piosenek w stylu pop, szybko zwrócił się w kierunku rozbudowanych kompozycji wykorzystujących elementy jazzu i muzyki awangardowej. Charyzmatyczny wokalista obdarzony wyjątkowym głosem, był także jednym z pierwszych w Polsce muzyków wykorzystujących na dużą skalę instrumenty elektroniczne.

Występy uczestników muzycznych kompetycji oceni jury w składzie:

Magda Pasierska – wokalistka i kompozytorka jest laureatką Wrocławskiej Nagrody Muzycznej Prezydenta Wrocławia w 2011 roku oraz Nagrody Marszałka Województwa Dolnośląskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki. Jest również laureatką 40 Przeglądu Piosenki Aktorskiej, odbywającego się rok rocznie we Wrocławiu.

Marcin Suszczyński - gitarzysta i kompozytor, absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Na stałe współpracuje z Agatą Skowrońską-Kartvelishvili - aktorką Teatru Polskiego i reżyserką oraz prezesem fundacji ArtTrakcji, dla której skomponował muzykę do spektakli teatralnych: Xero24, Fryderyk i Mole, Dziady cz.III, Złodziej Czasu.  Wiceprezes fundacji Volto Amore, dyrektor strefy projektów muzycznych, kierownik zespołu Amazing Band, z którym został finalistą XII Ogólnopolskiego Konkursu piosenek Grzegorza Ciechowskiego oraz laureatem nagrody fanklubu „Republika Marzeń”. 

 

Justyna Różewicz - wokalistka, kompozytorka i trener wokalny, wiceprezes fundacji Volto Amore, dyrektor studia artystycznego „Need and Like”, w którym prowadzi zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na stałe współpracuje z Agatą Skowrońską-Kartvelishvili - aktorką Teatru Polskiego i reżyserką oraz prezesem fundacji ArtTrakcja, dla której skomponowała muzykę do spektakli teatralnych: Xero24, Fryderyk i Mole, Dziady cz.III, Złodziej Czasu. Prowadzi warsztaty wokalne m.in. Podczas Festiwalu Artystycznych Poszukiwań „Przystań” w Górznie; Vocal Camp 2016 i 2017 oraz Vocal Camp Gospel 2018 w Paczkowie;  Międzypokoleniowe i Międzygminne warsztaty „Wszystkiego najlepszego Polsko!” oraz „I Need to Sing! Śpiewające Pokolenia” dla mieszkańców powiatu wrocławskiego.

 

Zgłoszenia:                          21.05.2019 r.

Lista zakwalifikowanych:  22.05.2019 r.

Konkurs:                              25.05.2019  r.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Nasz Kalendarz

Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy