free templates joomla
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata.

Koncert zespołu exMaanam

Wrocławski klub Anima zaprasza na koncert zespołu exMaanam z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

Aktywnie z Animą

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na wiosenną odsłonę Aktywnego weekendu z Anima podczas których odbędą się ciekawe warsztaty artystyczne, a nawet koncerty

Przegląd Twórczości i pomoc zwierzakom!

b_150_212_16777215_00_images_aktualnosci_2018_koncerty_przegld_promo.jpg

 

Dyrektor Ilona Agata Brożek, pracownicy oraz dzieci i młodzież Wrocławskiego Klubu Anima, serdecznie zapraszają wszystkich najbliższych na Przegląd Twórczości, który odbędzie się 16 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 we Wrocławskim Klubie ANIMA przy ulicy Pilczyckiej 47, podczas którego uczestnicy naszych sekcji zaprezentują swoje umiejętności nabyte na zajęciach. Szczegółowy harmonogram podamy niebawem.

 

 

UWAGA!

 

Podczas przeglądu będziemy zbierać dary dla zwierząt ze stowarzyszenia RATUJ (https://www.facebook.com/GPZRatuj/) , dlatego zachęcamy wszystkich do pomocy. Każda osoba, która przyniesie cokolwiek dla zwierzaków otrzyma swój los, który wejdzie do losowania ciekawych nagród na koniec imprezy.

 

Pokażmy nasze serca w przedświątecznym okresie, nie tylko ludziom, ale też zwierzętom, które mogą liczyć tylko na pomocną dłoń człowieka!

 

 

Co zbieramy?

- kamę suchą i mokrą dla kotów i psów,

- przekąski dla zwierzaków,

- transportery,

- zabawki,

- żwirek,

- koce i kołdry ( używane również! )

- maty termiczne,

- podkłady,

- miseczki na jedzonko

- worki na śmieci,

- środki czystości i dezynfekcyjne,

- papierowe ręczniki,

- plastikowe pudła do przechowywania,

- i wiele wiele innych rzeczy, które mogą się przydaćNewsletter

Chcesz być na bieżąco z impezami w Klubie Anima? Zapisz się do Newslettera

Partnerzy